0545 466 18 14

Bitlis Cami Avizesi

    

  Bitlis Cami Avizesi

 

Cami Avizesi İstanbul da imalat yapan firmamız tüm Türkiye´ye hizmet vermekte olup 1. sınıf malzeme kullanarak sizlere en uygun fiyatlar sunuyor. 35 yıl önce bu işe başlarken de şimdi de tek bir hedefimiz var; ardımızda "Mutlu Müşteriler" bırakmak. Bu anlamda yaptığımız her avizenin arkasındayız. Bu sebeple Camii Avizeleri ne 2 yıl garanti imkanı sunuyor ve her konuda destek olmaya devam ediyoruz. Bizimle İletişim kurmadan karar vermeyin.

 

Bitlis Cami Avizesi

Cami Avizesi İmalatı başta olmak üzere Otel Avizesi, Düğün Salonu Avizesi ve Özel Tasarım Avizeleri alanında 35 yıldır hizmet vermekte olan Mediyamu Aydınlatma olarak profesyonel ekibiyle İstanbul Avizeciler Sitesi´nde imalat yapmaktayız. Beğendiğiniz ürün fotoğrafıyla bize başvurarak kişiye özel tasarım ürün üretiyor, sizleri hayalinizdeki avizelerle buluşturuyoruz.

Cami Avizesi Modelleri

Cami Avizesi Modelleri ,Aplik ,Şamdan, Lambader ve Kristal Taşlı Camii Avizesi çeşitlilik göstermektedir. Osmanlı kültürünü her alanda yaşatıyoruz. Osmanlı döneminde Cami Avizeleri şamdanlar kullanılarak tasarlanırdı. Cami Avizeleri genelde Osmanlı Döneminden izler taşınmakta olup Osmanlı Cami Avizesi model de en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Teknolojinin gelişmesiyle modern modeller üretilmeye ve bu modellerde ledler kullanılarak Ledli Cami Avizesi model üretilmeye başladı.

 

Cami Avizesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

ibadethanelerimizin güneşi olan Cami Avizeleri seçimi önem kaydeden bir konudur. Yanlış model seçimi yapılması halinde camideki ahengi bozmakla birlikte ihtişamını ortaya koyamayacak görsel olarak da manevi olarak da uyumsuzluklara neden olacaktır. Cami Avizeleri seçerken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar;

 

 • Camilerimizdeki ışık ihtiyacı doğru analiz edilmelidir. Camiye ihtiyacı kadar ışıklandırma yapılmalıdır. Az ışık yayan avize,ortamı aydınlatamayacak ve loş ışık yayacağından, rahatsız edici ortama sebep olacaktır.. Fazla ışık yayan avize tercih etmeniz de hem cami cemaatini rahatsız edecek ve uzun süreli maruziyetlerde ise baş ağrısı gibi fiziksel sorunlara neden olacaktır.

 

 • Camimize uygun avize seçerken avizenin hacmi de önemli unsurlardan biridir. Camiye küçük avize takılması halinde;hem yeterli ışığı yayamayacak hem de caminin içini dolduramayacağından da görsel olarak rahatsız edici olacaktır. Avize ışığı her bölgeye homojen verebilmesi için doğru boyut ve adet avize seçimi en önemli noktalardan biridir. Camiye gereğinden fazla büyük avize tercihi de yine ortama uyum sağlamayacağı gibi fazla yayacağı ışık dolayısıyla da tercih edilmemesi gereken hususlardan biridir. Bunun içinde doğru tercihi yapmak üzere profesyonel destek alınması gerekmektedir.

 

 • Seçilen camii avize, üretiminde kullanılan malzemeler çok önemli olmakla birlikte kalitesiz malzeme kullanılması halinde ürün sürekli arızalar vermekle birlikte;sık sık ampül patlaması,kısa devre,kararma,pullanma,dökülme,kırılma gibi sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla tercihlerimizi yaparken;yanmaz kablo,porselen duy,pirinç veya döküm malzeme,kristal taş,doğru kaplama ve vernik yapılmasımasına dikkat edilmelidir. Cam avize tercihlerinde ise camın ve avize cami kaliteli ve olası kırılması halinde avize camı teminedilebilir olmasına dikkat etmekte fayda vardır.

 

 • "Ucuz etin yahnisi yenmez" avizeyi ucuza almak isteyebilirsiniz fakat üstte bahsettiğim sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Maliyeti düşürmek maksadıyla demir malzeme ve dayanıksız ürün kullanılacaktır. Bu da sürekli arıza ve problemlere neden olacaktır.

 

 • Ürünler paketlenirken özen gösterilmelidir.

 

 • Ürünleri alırken garantili olmasına dikkat etmelisiniz. 

Diğer Haberleri İnceleyin

 • Fatih Kaliteli Cami Avizeleri Ürünleri
  Fatih ilçesinde yer alan ibaadethanelerde kullanılacak olan Kaliteli Cami Avizeleri Ürünleri için Mediyamu Aydınlatma web sitesinde bulunan ürünlerimizi hemen inceleyin.
 • Avize Camı
  Avize Camı
 • Camii Avizesi
  Camii Avizesi İmalatı yapan firmamız her türlü ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata sunuyor.
Uyarı : Web sitemizde yayınlanan fotoğraf, katalog ve tüm yazılar izin alınmadan kullanılamaz.
İrtibat Bilgilerimiz
 • Cumhuriyet Mahallesi 2375 Sokak No:22 İstanbul / Sultangazi
 • 0545 466 18 14 - 0537 876 75 76
 • info@mediyamuaydinlatma.com